חפש באינטרנט
שלום אורח,פתח תיבת דואר ללא הגבלת נפח! קרא דואר 
 וואלה! חוגים  
 וואלה! ראשי 
 וואלה! לימודים 
עמוד הבית


חוגים!וואלה

לימודים
חוגים
ZONE כיף הוסף למועדפים
חוגים ראשי
הנבחרים
לימודי תואר ראשון
כתבות
פורומים
פרסום חוגים
פנאי
קורסים
יש לך עדכון חשוב?
רוצה לפרסם מאמר מקצועי?
וואלה! חוגים מזמין אותך לפרסם כתבות
בנושא חוגים והעשרה לשליחה לחץ כאן
קטגוריה:
- קטגוריות -

- קטגוריות -

אמנות ויצירה

בריאות, רוחניות והעידן החדש

ספורט, התעמלות, תנועה

ריקוד, תנועה וכוריאוגרפיה

מוזיקה ושירה

תחומי העיצוב

קוסמטיקה, איפור, שיער

בישול ושתייה

לימודי שפות

סדנאות, הרצאות, חוגי בית

הפעלות, מסיבות וימי גיבוש

הגיל הרך

העשרה, חשיבה ומדע

מחשבים

משחק ותיאטרון

צילום, מדיה וכתיבה

מזכירות, אדמיניסטרציה וכספים

ניהול, מכירות ושוק ההון

מכינות, שיעורים פרטיים

קייטנות וסאמר סקול

חוגים והפעלות בטבע

קורסים בחו"ל

תקשורת בין אישית

לימודי נהיגה

אימון והדרכה

הכשרה מקצועית

החיים הטובים ותחביבים

תחום:
- תחומים -

- תחומים -

תת תחום:
- תת תחומים -

0- תת תחומים -

אזור:
- כל האזורים -

- כל האזורים -

המרכז

ירושלים והסביבה

השרון

חדרה, זכרון יעקב והסביבה

עמק יזרעאל והגלבוע

חיפה והקריות

גליל מערבי

רמת הגולן, כנרת, גליל עליון ותחתון

רחובות והשפלה

אשדוד, אשקלון והסביבה

באר שבע והדרום

מצפה רמון והסביבה

אילת והערבה

מודיעין והסביבה

יהודה ושומרון

עיר:
- כל הערים -

- כל הערים -

גיל:
- בחר גיל -

- בחר גיל -

0-5 (פעוטות)

6-12 (ילדים)

13-18 (נוער)

18+ (מבוגרים)

65+ (גיל הזהב)

חיפוש מתקדם
-קישורים פירסומיים ביורם-
שכר לימוד אוניברסיטאי
לחצו לפרטים
בואו להרוויח שנה
אוניברסיטת אריאל בשומרון
סמסטר ב' לתואר ראשון
בואו להרוויח שנה
 » שפת האור - גיאומטריה מקודשת של הבריאה

שפת האור - גיאומטריה מקודשת של הבריאה

21 בנובמבר 2012. מאת: הומאיה עמר

על שפת האור אנו מודעים לעובדה הפשוטה שעולמנו כולו, על כל מרכיביו המוחשיים, בעל צורה וצבע. כל היסודות הכימיים בטבלה המחזורית מכילים צורה גיאומטרית מוגדרות בבסיס המבנה המולקולארי שלהם, האור שדרכו ובאמצעותו אנו תופסים את הקיים מופיע כגל - לאורכי גל שונים צבעים שונים. כך גם הרעיונות, הרגשות והמחשבות שיצרו את עולם הזה.

על - המודע שלנו כאינדיבידואל וכקולקטיב, מיתרגם למחשבה, לרעיון, לרגש ולאנרגיה על ידי תדרים של צבעים וצורות גיאומטריות הנשלחים אל המרחב האנרגטי והקיומי, ואלו ממשיכים ומיתרגמים באופן דחוס יותר ויותר עד שמתגלמים בחומר, בטבע ובנו. אלו הכלים איתם גם אנו, בני האנוש, יוצרים במשותף את עולמנו ואת המציאות שאנו חיים בה. אנו משתמשים בתדרי הצורות והצבעים באופן שיגרתי וברור מאליו יחד עם זאת רובנו, בני האדם, איבדנו את הקשר אל התבונה והעוצמה הקיימת בשימוש זה ואנו פועלים בחוסר מודעות.

דרך מודעות חדשה נוצרת מציאות חדשה. עם התפתחות התודעה, ההשתוקקות לביטוי אישי, לחיים של מימוש, לשלום פנימי, שלווה והנאה, אנו נקראים להיות יותר ויותר ערים לחלק שבו אנו שותפים בבריאת המציאות ולאופן שבו אנו עושים זאת. התבונה העשירה והאנרגיה שנושאים הצורות הגיאומטריות והצבעים כגורם משמעותי בתהליכי  יצירה, בריאה, מימוש וריפוי מועבר אלינו משבטים שמאנים בורה קרוז שבמקסיקו ששורשיהם מגיעים אל המרפאים שבשבטי המאיה הקדומים אשר עסקו והתמחו נושא זה. משם הגיעה שפת האור. במקומות ובזמנים שונים בעולם כמו במצריים הקדומה, יוון הקלאסית, רומא וכמובן בעידן שבו אנו חיים התפתחו ערוצים נוספים לשימוש בתבונה זו באופן גשמי ומיסטי כאחד.

קידודים פשוטים, הגיוניים, שמישים עד מאוד ועדכניים גם לחיי היומיום בתרבות המערב במאה ה 21 מורכבים מצורות גיאומטריות תלת ממדיות צבעוניות הם אבני היסוד של שפת האור. אבני יסוד עדינות ובעלות עוצמה. השימוש בשפה מאפשר הכרות עם תדרים אלו, שימוש מודע בהם ומיומנות ביצירת מערכים אנרגטיים מגוונים המהדהדים בשדה האנרגטי עד לכדי מימוש במישור הפיזי. מערכים אנרגטיים אלו נקראים גרידים - רשתות. כל מבנה אנרגטי מורכב, מתבסס על עקרון זהה לגרידים. בשפת האור הגריד מוצג כתרשים דו-מימדי של צורות תלת ממדיות המייצגות מרחב רב ממדי. הלימוד של שפת האור נותן לנו את הכלים ליצור גרידים ייחודיים, מדוייקים ומכווננים להצהרות ותהליכים שונים. אלו משודרים אל השדה האנרגטי שאליו יועדו, בין אם זהו אדם, מקום או קהילה, ומתחילים בפעולתם ליצירת שינוי עוצמתי ועמוק.

לימוד שפת האור נחלק להכרה ורכישת שליטה בשלושה תחומים - צורה, צבע מבנה. כל אחד מתחומים אלו, אף הוא נחלק למספר רמות ושלבים המאופיינים בתדר הולך וגובר ובתחומי יצירה ההולכים ומעמיקים ומתבטאים בסוגי המערכים האנרגטיים, הגרידים, הנלמדים. לשם כך, נלמד את כל התנודות האזוטריות של הצורות והצבעים, השילובים ביניהם והאופן בו ניתן להשתמש בהם בחיינו על ידי נוכחותם בשדה ההילה שלנו. במהלך הלימוד כל אחד מהלומדים יעבור תהליך של חיבור מודע לכוחות ולאיכויות שבכל אחד מהתדרים המרכיבים אותו ואת סביבתו ויוכל להחליף תדר ישן בעכשווי,  מודע ויוצר. בעודנו, ולמעשה בזכות, שאנו רוכשים מיומנות בשימוש מודע בצורות הגיאומטריות הצבעוניות ובמבנים האנרגטי - התדר האישי שלנו גובר. נעבור תהליכי התנקות ושחרור, נחשף לתובנות אישיות רבות שיסייעו לנו להתעורר ולפרוח מעבר לדפוסים ולהתניות על פיהם נהגנו לפעול וליצור בעולמנו. לנוע ממקום של נוחות אל מקום של נוכחות באורנו, כוחנו ושימוש במתנותינו האישיות. כמו כן, נחבור לתבונה שבאמצעותה יוצרים רשתות אור מסוגים שונים, ונלמד לבנות מחדש שדות ומערכים אנרגטיים עבורנו ועבור סביבתנו כאחד. גרידים (מערכים אנרגטיים) בני 7 צורות צבעוניות הפועלים כשלד אנרגטי, גרידים המורכבים מ 49 צורות צבעוניות התומכים לתהליכי יצירה והשתנות ומסייעים במימוש סוגיות במישור הפיזי. גרידים בני 144 צורות צבעוניות הפועלים בתאום ואחדות עם המרחב שמעבר לזמן ויוצרים מחדש את תבנית המקור ועוד. נלמד את אומנות הכתיבה והקריאה של שפת האור על כל רבדיה במערכים אנרגטיים זמניים, ארוכי טווח, אישיים, קבוצתיים, כאלו המראים לנו את האמת במהויות הקיימות בחיינו (כגון אחריות, יצירה, אמון, אהבה ועוד) וכאלו שנועדו לתמוך וליצור ריפוי למחלות שונות כפי הועברו על ידי הקורדרוס, המרפאים השבטיים.

המאמר נכתב על ידי הומאיה עמר - מאסטר שפת האור, מורה רוחנית ומרפאה אנרגטית. הומאיה מלמדת בישראל ובעולם.

הומאיה עמר - מורה רוחנית ומרפאה אנרגטית
Copyright © 2016 yoram learning LTD. All rights reserved.
פרסום בוואלה! חוגים מפת אתר מפת מוסדות מפת חוגים תנאי שימוש מפת מילים תנאי פרסום
וואלה! חוגים הינו אתר החוגים של וואלה!. בוואלה! חוגים תוכלו למצוא מידע מקיף אודות מגוון רחב של קורסים, חוגים, סדנאות ופעילויות פנאי בשלל תחומי עניין: לימוד ריקוד, לימודי רפואה משלימה,
לימודי אמנות, לימודי מוסיקה, לימוד שפות, לימודי עיצוב, לימודי מחשבים, חוגי בספורט, אומנויות לחימה, לימודי משחק, לימודי אדמיניסטרציה, ניהול מכירות, לימודי תקשורת, לימודי קוסמטיקה, לימודי בישול, שיעורים פרטיים, קורסים והכשרה מקצועית, הרצאות והדרכות, אימון והדרכה, הפעלות, לימודי נהיגה, החיים הטובים, הגיל הרך וקורסים בחו"ל. כמו כן, אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, חישוב ממוצע בגרות, לימודי חינוך.